The Most Epic Failure on Earth
Log in? ^^
The Most Epic Failure on Earth
Log in? ^^
The Most Epic Failure on Earth
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Most Epic Failure on Earth

СВОБОДА ИЛИ СМЪРТ
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Новото училище.

Go down 
5 posters
AuthorMessage
NikkiTheSlayer
Sacrifice
Sacrifice
NikkiTheSlayer


Libra Pig
Posts : 184
Рубли : 50010818
Birthday : 1995-10-21
Join date : 2009-11-09
Age : 28
Location : Bulgaria
Job/hobbies : Student
Humor : In fashion as well as in sex,sometimes you're in and sometimes you're out

Новото училище. Empty
PostSubject: Новото училище.   Новото училище. EmptyThu Nov 12, 2009 9:39 am

Свиквате ли в новото училище с новия клас? Мъчно ли ви е за старото и стария клас? Аз напоследък почнах да свиквам в новото ама старото ми даскало винаги ще остане в сърцето ми Laughing Бахти никога нямаше да осъзная колко ми беше хубаво в старото даскало докато не отидах в новото >< Ама така,де новия клас ни е як и класната също <3 И учителите също рулз освен оная пенсия по Математика....
Back to top Go down
HamsterGod
Prussia's bitch
Prussia's bitch
HamsterGod


Taurus Rat
Posts : 281
Рубли : 100010932
Birthday : 1996-05-18
Join date : 2009-11-09
Age : 27
Location : Ribidzile
Job/hobbies : Бог на хамстерите.
Humor : Завладяване на светa ^^

Новото училище. Empty
PostSubject: Re: Новото училище.   Новото училище. EmptyThu Nov 12, 2009 9:41 am

От седем години съм в едно училище xD
Не е зле, учителите стават. Проблемът са учениците. МРазя ги. Някви разглезени, противни същества. ИСкам всяко едно от тях да пукне по бавен и болезнен начин ><
Другата година искрено се надявам да не трябва пак да ходя там.


Идеята беше за тези,които са кандидатствали ама nvm....
Back to top Go down
http://www.blaga.dir.bg
Wisp
GM



Libra Rooster
Posts : 72
Рубли : 100010681
Birthday : 1993-10-04
Join date : 2009-11-09
Age : 30

Новото училище. Empty
PostSubject: Re: Новото училище.   Новото училище. EmptyThu Nov 12, 2009 9:57 am

Новото училище ФТВ! Имам нереално якия клас всички ме уважават щото съм от съвета~сградата ни е една от най яките нали сме строители няма как.Учителите са чудесни ама налии съм любимката на всички имам ли право да не ги харесвам~
Back to top Go down
https://epic-fail.forumotion.com
Gitler
feнkЪ нaAa Tokио HoteL



Posts : 116
Рубли : 100010715
Join date : 2009-11-09

Новото училище. Empty
PostSubject: Re: Новото училище.   Новото училище. EmptyThu Nov 12, 2009 10:22 am

В моя клас има готини има и тоталните кифли и кифлоци... и аз. Аве средна работа. В стария имаше готини, ама те бяха малцинство.
Иначе учителите са готини... ама само да си приказваш с тях ^^ Опитват се да ни убият като агне по гергьовден, така де.
Back to top Go down
Sleapingmoon

Sleapingmoon


Cancer Posts : 77
Рубли : 10665
Join date : 2009-11-10

Новото училище. Empty
PostSubject: Re: Новото училище.   Новото училище. EmptyThu Nov 12, 2009 1:29 pm

Не че се оплаквам, но за 11 години прекарани в даскало почти не можах да изградя приятелства там, поне с класа си.
В седми и 6-ти клас си намерих добри фр ама за жалост се разделихме и всеки си пое по пътя.
Иначе, относно сегашния клас - имаме всякакви разновидности на тестени закуски, както и почти цялото ми даскало са тавкиз.

Даскалите, които ме радват са мъничко, но са готини хора Smile Една от тях слуша джаз
Back to top Go down
Sponsored content





Новото училище. Empty
PostSubject: Re: Новото училище.   Новото училище. Empty

Back to top Go down
 
Новото училище.
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
The Most Epic Failure on Earth :: Училище-
Jump to: